Informácie o cenách

Nastavenie 0,00 €
Registrácia 71,50 €
Predĺženie 71,50 €
Transfer domény (vrátane ročného poplatku) 71,50 €
Zmena majiteľa 32,50 €
Úprava údajov domény 0,00 €

Všeobecné informácie

Transfer domény Transfer domény .com.gr je možný
Transfer autorizačného kódu Pre transfer .com.gr domény je potrebný autorizačný kód
Zabezpečenie domény Vo vašej doméne .com.gr nemôžete nastaviť zámok prenosu
Zmena vlastníka Zmena vlastníka pre domény .com.gr je možná
Medzinárodné doménové názvy (IDN) Vaša doména .com.gr môže obsahovať špeciálne znaky
Číslicová doména Doména .com.gr sa nemôže skladať len čísiel

Obdobia

Nová registrácia 2 roky až do max. 10 rokov
Predĺženie 2 roky až do max. 2 rokov
Trvanie registrácie Registrácia domény .com.gr bude trvať až 3 hodín.
Výpovedná lehota Výpovedná lehota je 18 dní pred uplynutím platnosti domény.

Osobitné ustanovenia

Dĺžka domény Doména .com.gr môže byť dlhá medzi 3 - 63 znakmi. Možno použiť pomlčky, nie však na začiatku alebo na konci domény, a nie 2 po sebe idúce (napríklad aa-bb.com.gr).

Okrem toho treba zobrať do úvahy

Nové registrácie budú kontrolované zadávateľom do 5 pracovných dní a nakoniec schválené. Vo výnimočných prípadoch nesmie byť povolenie udelené. V takomto prípade bude doména vymazaná. Náhrada nákladov je v takomto prípade vylúčená.

Ďalšie informácie

Výhody

Každý webmaster a administrátor na celom svete si v zásade môže zakúpiť a zaregistrovať internetovú adresu s doménou com.gr najvyššej úrovne . Doména bude aktivovaná do 3 hodín od registrácie, ale až päť pracovných dní môže uplynúť pred konečným schválením a schválením gréckym registrom. Príslušná doména gréckej domény .gr TLD je vhodná najmä pre spoločnosti so sídlom v Grécku alebo obchodné vzťahy s gréckymi spoločnosťami iným spôsobom. Ukončením subdomény internetová adresa jasne signalizuje obchodnú a národnú orientáciu. Medzi súvisiace domény patrí napríklad doména najvyššej úrovne Grécka, ktorá je špecifická pre danú krajinu, so skratkou .gr , belgickou doménou .be alebo dánskym kódom krajiny .dk .

Vo výnimočných prípadoch nebude príslušná doména schválená Výskumným centrom FORTH, bohužiaľ v tomto mimoriadne zriedkavom prípade nie sme oprávnení uhradiť poplatok za overenie vašej internetovej adresy, pretože tento poplatok účtuje priamo grécky register. Pre ďalšie otázky alebo iné témy, prosím, kontaktujte náš tím podpory prostredníctvom e-mailu na support@easyname.com.

Štatistika

Grécky register uchováva informácie a štatistiky týkajúce sa počtu registrovaných domén dosť silný. Z tohto dôvodu vám bohužiaľ nemôžeme poskytnúť presné čísla, ale dá sa predpokladať, že subdoména, ako aj doména .gr v gréckej oblasti má veľkú popularitu a využívajú ju najmä spoločnosti. Preto vám odporúčame, aby ste svoju novú grécku doménu najvyššej úrovne zakúpili alebo zaregistrovali čo najrýchlejšie, aby ste zabránili konkurentom v profesionálnej oblasti gréckeho zacielenia.