Informácie o cenách

Nastavenie 0,00 €
Registrácia 18,25 €
Predĺženie 18,25 €
Transfer domény (vrátane ročného poplatku) 18,25 €
Zmena majiteľa 14,92 €
Úprava údajov domény 0,00 €
Obnovenie po odstránení 75,00 €

Užitočné informácie o doménach .be

Trendy & Všeobecné informácie

Doména .be je zaregistrovaná ako oficiálna doména Belgicka. Zainteresovaní správcovia webu po celom svete si od augusta 1988 mohli kúpiť a zaregistrovať svoju osobnú doménu .be, čo je jedna z najstarších domén najvyššej úrovne na svete. Ako register pre registrované domény koná nezisková belgická spoločnosť s názvom "DNS BE". Pôvodne bola administratíva prevzatá z "Universiteit Leuven", od roku 2000 je teraz zodpovednosť za "DNS BE". Domény môžu byť zakúpené a registrované iba na druhej úrovni, Domény na úrovni sú vyhradené pre konkrétne skupiny a odvetvia v rámci Belgicka.

Všeobecné informácie

Transfer domény Transfer domény .be je možný
Transfer autorizačného kódu Pre transfer .be domény je potrebný autorizačný kód
Zabezpečenie domény Na svojej doméne .be môžete nastaviť zámok prenosu
Zmena vlastníka Zmena vlastníka pre domény .be je možná
Medzinárodné doménové názvy (IDN) Vaša doména .be môže obsahovať špeciálne znaky
Číslicová doména Doména .be sa nemôže skladať len čísiel
Registračný úrad DNS Belgium (Webová stránka | Ustanovenia)

Obdobia

Nová registrácia 1 rok
Predĺženie 1 rok
Trvanie registrácie Registrácia domény .be trvá len pár sekúnd.
Výpovedná lehota Výpovedná lehota je 8 dní pred uplynutím platnosti domény.

Osobitné ustanovenia

Dĺžka domény Doména .be môže byť dlhá medzi 2 - 63 znakmi. Možno použiť pomlčky, nie však na začiatku alebo na konci domény, a nie 2 po sebe idúce (napríklad aa-bb.be).

Ďalšie informácie

Výhody

Najmä belgické firmy a jednotlivci nakupujú a registrujú osobnú doménu najvyššej úrovne, aby zdôrazňovali na internete kultúrne, hospodárske alebo etnické vzťahy s Belgickom a obyvateľstvom. Vzhľadom na to, že doména môže byť zaregistrovaná ľubovoľným správcom webu, rozlišuje sa veľa objednávok z európskych a amerických krajín: Medzi iným napríklad dobre známa platforma YouTube napríklad používa doménu .be pre službu skrátenia URL youtu.be - Niektoré spoločnosti v švajčiarskom kantóne Berne sa spoliehajú na doménu .be a zneužívajú s ňou skutočnú doménu najvyššej úrovne pre danú krajinu.

Uistite sa, že požadovaná doména .be pred registráciou nasleduje Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať medzi 3 a 63 znakmi pre vaše meno domény, ale špeciálne znaky nie sú povolené, ale máte nárok na kúpu a registráciu čistých číselných domén. Ako alternatívnu oblasť odporúčame rakúsku doménu .at , doménu najvyššej úrovne pre konkrétnu krajinu Nemecka s extension .de a švédsky rozšírenie domény .se. V našom portfóliu nájdete všetky domény najvyššej úrovne, samozrejme môžete tieto domény jednoducho kúpiť a zaregistrovať na adrese easyname.

Chcete si kúpiť a zaregistrovať svoju osobnú doménu .be? Tím easyname vás rád privítal ako nového zákazníka. Naša zákaznícka služba vám tiež vopred odpovie na vaše otázky o doméne .be a všeobecných témach. Pošlite nám e-mail priamo na adresu support@easyname.com - na vašu žiadosť odpovieme čo najskôr.

Štatistika

Na jar 2012 registratúra zodpovedná v Belgicku zaznamenala okolo 1,25 milióna registrovaných domén .be. Tento trend je stále pozitívny, hlavne belgické firmy a jednotlivci stále viac využívajú doménu .be.

Keďže čoraz viac zahraničných zákazníkov objavuje výhody belgickej domény najvyššej úrovne, odporúčame vám vybrať si požadovanú .be doména čo najrýchlejšie kúpiť a zaregistrovať. Pomocou easyname využívate vynikajúcu službu, priaznivé a spravodlivé podmienky a registráciu svojich domén v reálnom čase.