Informácie o cenách

Nastavenie 0,00 €
Registrácia 27,42 €
Predĺženie 27,42 €
Transfer domény (vrátane ročného poplatku) 27,42 €
Zmena majiteľa 0,00 €
Úprava údajov domény 0,00 €

Užitočné informácie o doménach .pw

Trendy & Všeobecné informácie

Doména .pw bola od júna 1997 oficiálnou doménou najvyššej úrovne štátu Palau. Táto krajina je ostrovným štátom v Tichom oceáne s približne 21 000 obyvateľmi, ktorý pozostáva zo 6 ostrovných skupín a celkovo 356 ostrovov. Po zavedení domény najvyššej úrovne všetky administratívne a technické administratívne úlohy vykonala americká spoločnosť EnCirca Inc., ale táto úloha bola prevzatá spoločnosťou Palau Micronesia Investment and Development Corporation. Prevádzková spoločnosť je v súčasnosti Group Directi. V októbri bolo oznámené, že doména .pw bude v budúcnosti čoraz viac propagovaná ako synonymum pre "profesionálny web" - v priebehu ktorého boli zásadne revidované aj pokyny pre verejné obstarávanie.

Všeobecné informácie

Transfer domény Transfer domény .pw je možný
Transfer autorizačného kódu Pre transfer .pw domény je potrebný autorizačný kód
Zabezpečenie domény Na svojej doméne .pw môžete nastaviť zámok prenosu
Zmena vlastníka Zmena vlastníka pre domény .pw je možná
Medzinárodné doménové názvy (IDN) Vaša doména .pw nemôže obsahovať špeciálne znaky
Číslicová doména Doména .pw sa nemôže skladať len čísiel
Registračný úrad Micronesia Investment and Development Corporation (Webová stránka | Ustanovenia)

Obdobia

Nová registrácia 1 rok až do max. 10 rokov
Predĺženie 1 rok až do max. 9 rokov
Výpovedná lehota Výpovedná lehota je 38 dní pred uplynutím platnosti domény.

Osobitné ustanovenia

Dĺžka domény Doména .pw môže byť dlhá medzi 3 - 63 znakmi. Možno použiť pomlčky, nie však na začiatku alebo na konci domény, a nie 2 po sebe idúce (napríklad aa-bb.pw).

Ďalšie informácie

Výhody

Všetky fyzické alebo právnické osoby mohli kúpiť a zaregistrovať svoju vlastnú doménu .pw najvyššej úrovne od 3. decembra 2012. Nie je potrebné zdržiavať sa v Palau alebo mať nejakú pobočku spoločnosti.

Možnosti aplikácie domén .pw sú takmer neobmedzené: súkromné ​​osoby, ako aj spoločnosti prepojené so štátom Palau môžu ťažiť z jedného Doména najvyššej úrovne pre konkrétnu krajinu s cieľom zdôrazniť hospodárske, kultúrne alebo etnické spojenie s ostrovným štátom. Okrem toho sa doména v súčasnosti stáva na globálnom trhu ako synonymum pre "profesionálny web", pričom sa podobá trase ako doména .tv , ktorá je zaregistrovaná ako doména najvyššej úrovne v krajine Tuvalu, ale je zneužitá televíznymi kanálmi po celom svete. Medzi ďalšie príklady patrí .fm doména Mikronézie alebo doména .ws v západnej Samoa .

Ak chcete zaregistrovať vašu osobnú internetovú adresu s rozšírením .pw, máte celkovo 3 až 63 znakov. Samozrejme môžete tiež použiť čísla v rámci domény alebo kupovať čisté číslice domény. Bohužiaľ, pri výbere vašej internetovej adresy s doménou najvyššej úrovne .pw nie sú k dispozícii žiadne špeciálne znaky.

Štatistika

Až donedávna bola doména .pw veľmi špecializovaná, doména špecifická doména najvyššej úrovne, ktorá sa sotva používala na celom svete. Z dôvodu plánovanej profesionalizácie je však možné zaregistrovať požadované domény a tým zabezpečiť atraktívnu internetovú adresu. Z tohto dôvodu odporúčame záujemcom o vyhľadávanie profesionálnej domény najvyššej úrovne, aby si čo najskôr kúpili vlastnú doménu .pw, aby sa vymanili zo súťaže.

Máte-li otázky Ak máte akékoľvek otázky o našich produktoch alebo o hosťovaní na adrese easyname, môžete vždy kontaktovať tím podpory prostredníctvom e-mailu. Potom vás budeme okamžite kontaktovať a odpovedať na vašu žiadosť čo najskôr. Môžete sa k nám dostať na e-mailovú adresu support@easyname.com - tím easyname sa teší na vašu správu.