Informácie o cenách

Nastavenie 0,00 €
Registrácia 41,58 €
Predĺženie 41,58 €
Transfer domény (vrátane ročného poplatku) 41,58 €
Zmena majiteľa 0,00 €
Úprava údajov domény 0,00 €
Obnovenie po odstránení 90,83 €

Užitočné informácie o doménach .wien

Trendy & Všeobecné informácie

Viedeň je hlavné mesto Rakúska a najväčšie mesto v alpskej republike. Viac ako dva a pol milióna ľudí žije vo viedenskej metropolitnej oblasti a urobilo mesto na Dunaji jednou z najdôležitejších metropolí v Európe. Celosvetovo sa spája s hudbou, architektúrou, umením, kaviarňami a taviacim kotlom západných a východoeurópskych kultúr. Aj pre mnohé kongresy rôznych pobočiek, ako aj sídlo medzinárodných organizácií, napr. OSN, OPEC alebo OBSE je známe ako kozmopolitné mesto. Preto nie je prekvapujúce, že veľa firiem alebo súkromných užívateľov internetu má úzku väzbu na mesto Viedeň, ktoré môžete aj v budúcnosti vyjadriť prostredníctvom novej domény. S doménou .wien máte možnosť zakúpiť si správnu doménu najvyššej úrovne a vyjadriť svoj vzťah k mestu Viedeň. Môžete nielen zaregistrovať doménu .wien prostredníctvom našej služby, nájdete tu desiatky nových TLD, ktoré pokrývajú mnohé európske mestá a regióny.

Všeobecné informácie

Transfer domény Transfer domény .wien je možný
Transfer autorizačného kódu Pre transfer .wien domény je potrebný autorizačný kód
Zabezpečenie domény Na svojej doméne .wien môžete nastaviť zámok prenosu
Zmena vlastníka Zmena vlastníka pre domény .wien je možná
Medzinárodné doménové názvy (IDN) Vaša doména .wien môže obsahovať špeciálne znaky
Číslicová doména Doména .wien sa nemôže skladať len čísiel
Registračný úrad punkt.wien GmbH (Webová stránka | Ustanovenia)

Obdobia

Nová registrácia 1 rok až do max. 10 rokov
Predĺženie 1 rok
Výpovedná lehota Výpovedná lehota je 4 dní pred uplynutím platnosti domény.

Osobitné ustanovenia

Dĺžka domény Doména .wien môže byť dlhá medzi 1 - 63 znakmi. Možno použiť pomlčky, nie však na začiatku alebo na konci domény, a nie 2 po sebe idúce (napríklad aa-bb.wien).

Okrem toho treba zobrať do úvahy

Berte na vedomie podmienky pre .wien, ktoré sú k dispozícii na adrese nic.wien, a to najmä tzv. Nexusové podmienky. Tieto štáty uvádzajú, že len tie fyzické alebo právnické osoby, ako aj organizácie a združenia majú právo registrovať doménu najvyššej úrovne .wien, ktorá chce demonštrovať hospodárske, kultúrne, turistické, historické, spoločenské alebo iné významné vzťahy s rakúskym hlavným mestom Viedeň a môžu to tiež dokázať na požiadanie.

Ďalšie informácie

Výhody

Osobitný záujem o registráciu domény pravdepodobne budú spoločnosti všetkých odvetví, ktoré majú sídlo vo Viedni alebo chcú rozšíriť svoje podnikateľské aktivity do Rakúska a jeho hlavného mesta. Nová doména jasne ukazuje, že vlastná spoločnosť sa nachádza vo Viedni lokálne, čo prináša výhody v porovnaní s konkurenciou pre hľadanie viedenských. Dokonca aj pre veľké spoločnosti s pobočkovým systémom má zmysel zakúpiť Wiener TLD a prezentovať exkluzívnu webovú stránku miesta. Samozrejme, pre všeobecné informácie sa môžete spoľahnúť na klasickú doménu .at.

Pre súkromných používateľov je doména .wien v súčasnosti v doméne. Klubové prostredie je zaujímavé, dokonca aj ľudia s blízkym vzťahom k ich rodnému mestu by si mali vychutnať nákup nového TLD. Rovnako súkromným a obchodným záujmom sú informačné portály okolo mestského života vo Viedni, ktoré sa nachádzajú zvlášť rýchlo a ľahko prostredníctvom regionálneho TLD. Mimochodom, pre jednotlivých poskytovateľov služieb je lepšie poukázať na rozsah ponúkaných služieb a nie na regionálny faktor, napríklad doménu .hotel alebo .shop.

Regionálny charakter sa v posledných rokoch nielen zvýšil Vyhľadávacie dopyty Google získali význam, v budúcnosti môže byť konverzia na TLD s regionálnym odkazom rozhodujúcou výhodou oproti konkurenčným ponukám na webe. Už vám pomáhame s novou doménou, ktorá vám pomôže reagovať na tento vývoj, kde môžete okrem domény .wien zaregistrovať viac TLD. Napríklad kúpiť doménu .tirol alebo rozšíriť svoju firmu do Nemecka pomocou .berlin domény . Za každú novú doménu sú zaručené spravodlivé ceny!