Informácie o cenách

Nastavenie 0,00 €
Registrácia 82,50 €
Predĺženie 82,50 €
Transfer domény (vrátane ročného poplatku) 107,50 €
Zmena majiteľa 132,50 €
Úprava údajov domény 0,00 €
Správcovská služba 7,50 €

Užitočné informácie o doménach .jp

Trendy & Všeobecné informácie

Japonské webové stránky často nesú ccTLD .jp - existuje od roku 1986 a je vlastníctvom "Japan Registry Services Co., Ltd." Podarilo. Ako doména končí, je dobre prijatá japonskými spoločnosťami a súkromnými osobami.

Ako tzv. Doména špecifická pre danú krajinu (ccTLD pre doménu „Top-Level-Domain“), doména .jp ponúka veľké výhody tak spoločnostiam, ako aj súkromným osobám: Najmä pokiaľ ide o hodnotenie vyhľadávačov, ccTLD .jp je optimálne v japonských a ázijských krajinách, pretože reputácia Koniec domény je veľmi vysoký. Domény s .jp TLD sú preto rozšírené v Japonsku, ako aj na celom svete.

Doménu .jp je možné zakúpiť a zaregistrovať iba japonskými občanmi, ale easyname tiež umožňuje, aby sa používatelia, ktorí nie sú rezidentmi, mohli zaregistrovať doménu .jp. Na tento účel používame tzv. Dôveryhodnú službu: Vašu zaregistrovanú doménu zaregistrujeme na dôveryhodnom správcovi založenom na Japonsku, takže budete využívať výhody domény .jp a budete mať plnú kontrolu nad svojou internetovou adresou. easyname uľahčuje nákup vašej obľúbenej domény .jp!

Pre doménu .jp existujú určité požiadavky a podmienky, ktoré musí vaše doménové meno spĺňať, aby ste si ich mohli kúpiť a zaregistrovať: K dispozícii máte celkovo 3 až 63 znakov, špeciálne znaky nie sú povolené. Čísla v rámci domény sú povolené, ako aj čisté číselné domény.

Môžete ľahko kúpiť a zaregistrovať svoje osobné .jp domény online na easyname. Samozrejme, ak máte akékoľvek otázky o zvereneckej službe, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis: Pošlite nám svoju požiadavku prostredníctvom kontaktného formulára alebo pošlite e-mail priamo na adresu support@easyname.com.

Všeobecné informácie

Transfer domény Transfer domény .jp je možný
Transfer autorizačného kódu Pre transfer .jp domény je potrebný autorizačný kód
Zabezpečenie domény Vo vašej doméne .jp nemôžete nastaviť zámok prenosu
Zmena vlastníka Zmena vlastníka pre domény .jp je možná
Medzinárodné doménové názvy (IDN) Vaša doména .jp môže obsahovať špeciálne znaky
Číslicová doména Doména .jp môže obsahovať len čísla

Obdobia

Nová registrácia 1 rok až do max. 2 rokov
Predĺženie 1 rok
Trvanie registrácie Registrácia domény .jp trvá až 1 hod.
Výpovedná lehota Výpovedná lehota je 20 dní pred uplynutím platnosti domény.

Osobitné ustanovenia

Dĺžka domény Doména .jp môže byť dlhá medzi 3 - 63 znakmi. Možno použiť pomlčky, nie však na začiatku alebo na konci domény, a nie 2 po sebe idúce (napríklad aa-bb.jp).
Sídlo Kontakt pre administráciu musí mať sídlo v:
  • Japonsko

Ďalšie informácie

Výhody

Požadované domény môžu byť zaregistrované na dvoch úrovniach: Bežná registrácia domény prvej úrovne .jp a usporiadanie domény druhej úrovne. Domény .co.jp sú dostupné pre spoločnosti, .or.jp pre právnické osoby, .go.jp pre vládu a .ed.jp pre materské školy a školy.

Stále viac a viac japonských spoločností sa angažuje v doméne .jp, pretože ponúka obrovské výhody, pokiaľ ide o komunikáciu pre národné spoločnosti. Podobné doménové koncovky sú aj iné krajiny špecifické ccTLD .cn pre Čínu alebo doménu Indického oceánu .io

Štatistika

Najvyššia doména Japonska, ktorá je špecifická pre krajinu, sa teší veľkej popularite, najmä medzi japonskými spoločnosťami. Na jp sa spolieha množstvo známych firiem z rôznych odvetví. Domény. V januári 2012 už bolo zaregistrovaných viac ako 1,25 milióna domén .jp - trend, ktorý pokračuje, pretože Japonsko je považované za jednu z technologicky najvyspelejších krajín, takže v blízkej budúcnosti budú k dispozícii výrazne atraktívnejšie domény.

Vždy si môžete kúpiť a zaregistrovať svoje osobné domény .jp online na adrese easyname. Proces objednávania je dokončený v priebehu niekoľkých sekúnd. Po záverečnej skúške bude vaša internetová adresa v krátkom čase online. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na zákaznícky servis na adrese support@easyname.com.