Slovensko Slovensko

Hosting TYPO3 na easyname

 • 100% kompatibilné s easyname
 • Jednoduché nastavenie za 1 minútu pomocou inštalácie jedným kliknutím
 • Aktuálna verzia na easyname: 8.7.4
 • Od 2,45 €/mesiac!
Hosting TYPO3 na easyname

Čo je TYPO3?

Typo3 patrí k popredným svetovým systémom pre správu obsahu (CMS), s ktorými sa zjednoduší dizajn webových stránok s dynamickým obsahom. Po inštalácii môžu byť štruktúra a dizajn webovej stránky prispôsobené podľa vlastných predstáv, na zmenu obsahu sa nemusí zasahovať do rozvrhnutia. To sa ukazuje byť výhodné pri hostingu online obchodu alebo komplexných webových stránok, na ktorých sú nevyhnutné pravidelné zmeny alebo by musel byť vytvorený nespočet webových stránok pri statickom programovaní. Aj bez skúseností v programovaní možno CMS jednoducho spravovať a takto riadenú webovú stránku prispôsobovať z hľadiska vzhľadu a obsahov.

easyname má ako poskytovateľ pripravený systém pre správu obsahu ako bezplatnú aplikáciu. Zabezpečíme Vám tak rýchle a jednoduché sťahovanie bez dodatočných nákladov. Zapracovanie do systému prebieha jednoducho a bez hlbších znalostí programovacieho jazyka. V priebehu nasledujúcich mesiacov a rokov Vám ako poskytovateľ zabezpečíme vždy najnovšiu verziu CMS, tým pádom nie je nutné vykonávať ručné aktualizácie. V prípade ďalších otázok Vám tím easyname ochotne pomôže, kontaktujte nás jednoducho cez live chat, e-mail alebo telefón!

Podrobnosti o aplikácii na jedno kliknutie

CMS je založený na PHP, okrem rozšírenia cez hotové moduly môžu byť funkcie systému rozšírené cez vlastný zdrojový kód. Pre dynamickú správu všetkých obsahov je potrebná integrácia nejakého databázového systému, pritom vývojári odporúčajú použitie MySQL alebo MariaDB. Obsah databáz je prístupný cez PHP polia, pričom napr. unikátne navrhnutá produktová stránka online obchodu môže využívať tisícky položiek v databáze s príslušnými informáciami o výrobku. Grafický návrh systému poskytuje veľkú voľnosť pri stiahnutí a integrácii rôznych rozhraní, napríklad pre platobné služby pri hostingu obchodu.

Vlastnosti:

 • K dispozícii sú tisícky rozšírení systému
 • Neobmedzené prispôsobenie dizajnu a rozvrhnutia
 • Možné zriadenie cez šablóny alebo TypoScript
 • Rozsiahla podpora prostredníctvom veľkej komunity
 • Medium
  Webový priestor:
  20 GB
  Priestor na e-maily:
  5 GB
  Databázy:
  1
  Verzia TYPO3
  8.7.4
  Licencia TYPO3:
  open source
  Inštalácia TYPO3
  auto
  PHP5
  Ochrana pred spamom a vírusmi
  k dispozícii o 3 minút/minúty