Čo je MediaWiki?

Pri MediaWiki ide o bezplatný softvér pre správu digitálnych obsahov, ktoré môžu byť podobne ako encyklopédia Wikipédia menené a spravované ľubovoľným počtom užívateľov. Aplikácia bola pôvodne vyvinutá pre samotnú Wikipédiu a ponúka užívateľom flexibilný rámec pre vytvorenie zbierky informácií alebo encyklopédie s rôznymi právami zápisu pre užívateľa. Stiahnutie softvéru sa núka všetkým webovým stránkam, ktorých prevádzkovatelia chcú poskytnúť skutočnú pridanú hodnotu prostredníctvom seminárov alebo encyklopédií a pozvať svojich užívateľov, aby aktívne zdieľali znalosti a skúsenosti s ostatnými.

Ak sa pri hostingu spoliehate na naše easyname balíky, môžete si zadarmo nainštalovať túto aplikáciu ako aplikáciu s jednoduchou inštaláciou. Ako poskytovateľ Vám zaistíme trvale bezplatné používanie vždy najaktuálnejšej verzie a radi Vám pomôžeme, aby ste easyname aplikáciu s jednoduchou inštaláciou mohli používať podľa svojich predstáv. Ak máte všeobecné otázky o hostingu alebo sa chcete dozvedieť viac o jednotlivých funkciách, kontaktujte nás jednoducho e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom nášho live chatu! Radi Vám poskytneme tipy na sťahovanie alebo Vám ako poskytovateľ navrhneme pre Vaše projekty ďalšiu aplikáciu s jednoduchou inštaláciou.

Podrobnosti k Easy Install Apps

Tento softvér je založený na skriptovacom jazyku PHP, jeho obsahy sa dajú spravovať cez rôzne databázové backendy s preferenciou MySQL alebo MarisDB. Tento softvér sa v poslednom desaťročí vyvíjal ako open source projekt a neustále sa rozširoval rad jeho funkcií. Dôraz sa kládol na univerzálne a na mieru upravené užívacie práva, aby bola povzbudená aktívna účasť všetkých užívateľov a aby sa zjednodušila správa obsahov a užívateľských skupín prostredníctvom vymenovania správcov. Od určitej úrovne hierarchie možno rozhodnúť o blokovaní jednotlivých obsahov alebo aktívnych používateľov, taktiež je flexibilné postúpenie práv na zmenu položiek. Pri hostingu Wiki sa dá upraviť vzhľad podľa vlastných predstáv, čo sa realizuje prostredníctvom CSS a JavaScript.

Vlastnosti:

  • Možno individuálne rozšíriť rad funkcií
  • Rôzna jazyková podpora
  • Fulltextové vyhľadávanie cez Apache Lucere
  • Komplexná správa práv pre užívateľa

Medium

3,33 
mesačne
Webový priestor
25 GB
Priestor pre e-maily
5 GB
Databázy
1
Verzia MediaWiki
1.41.1
Licencia MediaWiki:
open source
PHP5
Ochrana proti spamu a vírusom
k dispozícii o 3 minút/minúty