Slovensko Slovensko

Hosting WordPress na easyname

 • 100% kompatibilné s easyname
 • Aplikácie s jednoduchou inštaláciou umožňujú nekomplikované nastavenie za 1 minútu
 • Aktuálna verzia na easyname: 5.0
 • Od 3,99 €/mesiac!
Hosting WordPress na easyname

Čo je WordPress?

WordPress je bezplatná aplikácia, pomocou ktorej možno jednoducho spravovať texty, obrázky a ďalší obsah webových stránok. Tento softvér možno ľahko nainštalovať na každom serveri a predstavuje atraktívne doplnenie ku klasickej webovej stránke. Kým prítomnosť na internete možno úplne postaviť na základe aplikácie a spravovať ju ako systém pre správu obsahu, globálne použitie je zriadené prednostne doplnkovo ako blog. Jedná sa o nekomplikované zobrazenie aktuálnych noviniek z firiem, združení a jednotlivcov, a graficky atraktívne spracovanie, napríklad prostredníctvom integrácie obrazového a video materiálu.

Pri easyname hostingu je k dispozícii používanie celosvetovo známeho blogového softvéru, ktorého používanie dáva zmysel pri rôznych účeloch využitia Vašej webovej stránky. Nie je nutná náročná inštalácia, pretože s našou aplikáciou na jedno kliknutie prebieha sťahovanie veľmi jednoducho, iba niekoľkými kliknutiami. Aj pri tom Vám rád pomôže náš tím podpory, ktorý Vám je k dispozícii prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo live chatu. Doplňte svoj webhosting jednoducho o kreatívny blog a využite možnosti moderného sociálneho marketingu!

Podrobnosti o aplikácii na jedno kliknutie

Webový softvér postavený na PHP je neustále vyvíjaný pod GNU licenciou a prispôsobuje sa tak požiadavkám v modernom hostingu. Po stiahnutí a integrácii vlastných štruktúr webových stránok sa dajú pravidelne odosielať záznamy bez programovacích znalostí a atraktívne stvárniť v slovách a obrazoch. Bez akýchkoľvek skúseností v dizajne webových stránok tak môžu súkromní alebo komerční poskytovatelia napríklad informovať o aktuálnych cestách, návštevách veľtrhov alebo o nových produktoch a službách. S integrovanou funkciou komentárov je možná priama komunikácia s návštevníkmi webových stránok či zákazníkmi, čím vzniká blízkosť a väčšia väzba na poskytovateľa – to je obzvlášť zaujímavé pre obchodné podniky a on-line obchody. Vďaka intuitívne postavenému dizajnu je užívateľská prívetivosť webových stránok a blogov obzvlášť vysoká, pričom sa dajú takmer v každom ohľade prispôsobiť individuálnym predstavám.

Vlastnosti:

 • Jednoduchá obsahová správa textov, obrázkov a atď.
 • Obrovský výber návrhov pre vlastný dizajn stránok
 • Funkcie možno rozšíriť o rôzne plug-iny
 • Ideálne použitie pre blogy, napr. cez funkciu komentárov
 • Medium
  Webový priestor:
  25 GB
  Priestor pre e-maily:
  5 GB
  Databázy:
  1
  Verzia WordPress
  5.0
  Licencia WordPress:
  open source
  PHP5
  Ochrana proti spamu a vírusom
  k dispozícii o 3 minút/minúty
Live Chat
online
en