Čo je WordPress?

WordPress je bezplatná aplikácia, pomocou ktorej možno jednoducho spravovať texty, obrázky a ďalší obsah webových stránok. Tento softvér možno ľahko nainštalovať na každom serveri a predstavuje atraktívne doplnenie ku klasickej webovej stránke. Kým prítomnosť na internete možno úplne postaviť na základe aplikácie a spravovať ju ako systém pre správu obsahu, globálne použitie je zriadené prednostne doplnkovo ako blog. Jedná sa o nekomplikované zobrazenie aktuálnych noviniek z firiem, združení a jednotlivcov, a graficky atraktívne spracovanie, napríklad prostredníctvom integrácie obrazového a video materiálu.

Pri easyname hostingu je k dispozícii používanie celosvetovo známeho blogového softvéru, ktorého používanie dáva zmysel pri rôznych účeloch využitia Vašej webovej stránky. Nie je nutná náročná inštalácia, pretože s našou aplikáciou na jedno kliknutie prebieha sťahovanie veľmi jednoducho, iba niekoľkými kliknutiami. Aj pri tom Vám rád pomôže náš tím podpory, ktorý Vám je k dispozícii prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo live chatu. Doplňte svoj webhosting jednoducho o kreatívny blog a využite možnosti moderného sociálneho marketingu!

Podrobnosti o aplikácii Jednoduchá inštalácia

Webový softvér postavený na PHP je neustále vyvíjaný pod GNU licenciou a prispôsobuje sa tak požiadavkám v modernom hostingu. Po stiahnutí a integrácii vlastných štruktúr webových stránok sa dajú pravidelne odosielať záznamy bez programovacích znalostí a atraktívne stvárniť v slovách a obrazoch. Bez akýchkoľvek skúseností v dizajne webových stránok tak môžu súkromní alebo komerční poskytovatelia napríklad informovať o aktuálnych cestách, návštevách veľtrhov alebo o nových produktoch a službách. S integrovanou funkciou komentárov je možná priama komunikácia s návštevníkmi webových stránok či zákazníkmi, čím vzniká blízkosť a väčšia väzba na poskytovateľa – to je obzvlášť zaujímavé pre obchodné podniky a on-line obchody. Vďaka intuitívne postavenému dizajnu je užívateľská prívetivosť webových stránok a blogov obzvlášť vysoká, pričom sa dajú takmer v každom ohľade prispôsobiť individuálnym predstavám.

vlastnosti:

  • Jednoduchá obsahová správa textov, obrázkov a atď.
  • Obrovský výber návrhov pre vlastný dizajn stránok
  • Funkcie možno rozšíriť o rôzne plug-iny
  • Ideálne použitie pre blogy, napr. cez funkciu komentárov

Medium

3,99 
mesačne
Webový priestor
25 GB
Priestor pre e-maily
5 GB
Databázy
1
Verzia WordPress
5.2.1
Licencia WordPress:
open source
PHP5
Ochrana proti spamu a vírusom
k dispozícii o 3 minút/minúty