Slovensko Slovensko

Hosting Zen Cart na easyname

 • 100% kompatibilné s easyname
 • Aplikácie s jednoduchou inštaláciou umožňujú nekomplikované nastavenie za 1 minútu
 • Aktuálna verzia na easyname: 1.5.5f
 • Od 3,99 €/mesiac!
Hosting Zen Cart na easyname

Čo je Zen Cart?

Pri Zen Cart sa jedná o platformu pre elektronický obchod, ktorá bola vyvinutá a umožňuje jednoduché zriadenie a správu online obchodu bez znalosti programovania. Softvér je určený rovnako pre malých obchodníkov, ako aj pre veľké spoločnosti, ktoré uvažujú o priamom predaji tovaru cez internet a chcú flexibilnú podobu svojho obchodu. Softvér je koncipovaný modulárne a umožňuje poskytovateľom bez skúsenosti s obchodným systémom pridávať rôzne funkcie alebo platobné rozhrania k rámcu obchodu.

Ak chcete prevádzkovať obchod a zarezervovali ste si jeden z našich hostingových balíkov, táto aplikácia s jednoduchou inštaláciou Vám je k dispozícii zadarmo a bez skrytých dodatočných nákladov. Aplikáciu nainštalujete už niekoľko málo kliknutiami, následne môžete ihneď využívať plne funkčný obchodný systém s jednoduchou správou a vždy najaktuálnejšou verziou. Ak máte po stiahnutí otázky ohľadom poskytovateľa alebo jednotlivých funkcií, neváhajte kontaktovať easyname! E-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom nášho live chatu radi odpovieme na všetky otázky týkajúce sa hostingu a použitia našich aplikácií s jednoduchou inštaláciou.

Podrobnosti o aplikácii na jedno kliknutie

Softvér pre obchod je založený na skriptovacom jazyku PHP a vyžaduje databázu MySQL, ktorú zabezpečujeme štandardne pri hostingu vo vyššie uvedených balíkoch. Softvér je pod voľnou licenciou GNU a vývojári po celom svete ho pravidelne dopĺňajú o nové funkcie a moduly. Cez množstvo add-ons možno obchod po stiahnutí rozširovať o rôzne doplnky, napríklad o ponuku individuálne želaných spôsobov platby pre online zákazníkov. Ako dodávateľ zohľadnila komunita v nemecky hovoriacom priestore pri vytváraní faktúr a ďalších dokumentov právne rámcové podmienky Nemecka a EÚ, ktoré pochopiteľne chýbali v origináli z USA. Týmto je zabezpečená právna istota pri vytváraní faktúr alebo ponúk, ktoré možno decentralizovane spravovať v internetovom prehliadači a ktoré zaisťujú úplnú voľnosť pri prezentácii obsahu a v dizajne.

Vlastnosti:

 • Mnoho predinštalovaných rozšírení
 • Jednoduché grafické prispôsobenie cez rôzne plug-iny
 • Pohodlná správa cez internetový prehliadač
 • Medium
  Webový priestor:
  25 GB
  Priestor na e-maily:
  5 GB
  Databázy:
  1
  Verzia Zen Cart
  1.5.5f
  Licencia Zen Cart:
  open source
  PHP5
  Ochrana proti spamu a vírusom
  k dispozícii o 3 minút/minúty