Slovensko Slovensko

Hostingextra triedysneobmedzenýmwebovým priestorom

Hostingextra triedysneobmedzenýmwebovým priestorom

Neobmedzený úložný priestor s neobmedzenými možnosťami

Tento balík robí všetku česť svojmu menu a umožňuje hosting s neobmedzeným úložným priestorom a prenosom, i počty subdomén, databáz a FTP prístupov sú neobmedzené. Pri tomto produkte dáva easyname ako poskytovateľ k dispozícii neobmedzený e-mailový priestor, ktorý možno používať s ľubovoľným počtom e-mailových adries a poštových schránok.

Na účely jednoduchého zaučenia sa a pretrvávajúcej podpory máme ako poskytovateľ vždy pripravený priateľský tím podpory easyname.

K našim hostingovým produktom Ku kontrole domény

Unlimited

9, 90
mesačne

Pre neobmedzený e-mailový priestor je v ponuke komplexná ochrana proti spamu a vírom, vyvolanie emailov možno vykonávať cez POP3, SMTP alebo IMAP v jednoduchom a cez SSL zakódovanom variante na všetkých bežných e-mailových aplikáciách.

Pomocou niekoľkých desiatok aplikácií s jednoduchou inštaláciou možno individuálne rozšíriť funkčné spektrum webovej stránky, napríklad integráciou systému pre správu obsahu, ako je Joomla, Wordpress alebo Drupal.

Einfache Integration der Datenbanksysteme MySQL und PostgreSQL mit umfangreichem Support, einfaches Datenmanagement über einen externen MySQL-Zugang, pgAdmin und phpMyAdmin.

Rozmanité nástroje a aplikácie pre vývojárov, napríklad SSH Shell, GD Library, cURL alebo SimpleXML.

Nároky na webovú stránku sa pravidelne menia, preto prevádzkovatelia očakávajú od svojho poskytovateľa čo najväčšiu možnú flexibilitu. Ak si plánujete po istom čase objednať downgrade svojho neobmedzeného balíčka alebo ak by ste chceli neskôr znovu kúpiť webový priestor, s easyname to nie je žiadny problém. Sme známi ako poskytovateľ silných služieb, preto sa vám easyname vždy rád prispôsobí svojimi hostingovými balíkmi a zároveň vám pomôže realizovať na internete všetky vaše projekty vytvárané na mieru.

Ak chcete skutočne už od začiatku pracovať s webhostingovým balíkom, ktorý je pre Vás ako stvorený, jednoducho sa skontaktujte s easyname a nechajte si poradiť pri výbere správnych hostingových produktov!

Kvôli špeciálnym ponukám môže byť cena za prenos odlišná od ceny novej registrácie.
Za žiadne informácie o stave dostupnosti domény nenesieme zodpovednosť.