Slovensko Slovensko

Úžasný webhostingŽiadne skryté poplatky,bez viazanosti

Úžasný webhostingŽiadne skryté poplatky,bez viazanosti

Perfektný balík pre začiatočníkov

MEDIUM je ideálny hostingový balík pre všetkých používateľov, ktorí chcú realizovať malé a stredne veľké webové projekty a pritom sa chcú spoliehať na všestranné schopnosti moderného poskytovateľa hostingu.

Vaše výhody v prehľade:

 • Úložný priestor 25 GB
 • Žiadne obmedzenie trafficu

K našim hostingovým produktom

Ku kontrole domény

Medium

3, 79
mesačne
 • Miesto na disku

  25 GB

 • Let's Encrypt certifikáty SSL

  3

 • Prenos údajov

  neobmedzené

 • Spravované domény

  1

 • E-mailové adresy

  neobmedzené

 • POP3/IMAP a webmail

 • Okamžite online

Michael Mesaric
Vedúci tímu obchodnej podpory

Náš kompetentný tím podpory zákazníkom je pre Vás k dispozícii cez telefón, e-mail alebo live chat. Na rozdiel od mnohých konkurentov nepracujeme s externými podpornými službami. Celý náš tím sa nachádza priamo v našej kancelárii vo Viedni a tým tiež pôsobí aj ako priame rozhranie k technike a vývoju.

Ako skúsený poskytovateľ hostingu s viac ako 50.000 zákazníkmi vieme, že naše služby vyhovujú aj tým najnáročnejším potrebám. V prípade, že by ste nemali byť spokojní s našim webhostingom, ponúkame Vám exkluzívnu záruku vrátenia peňazí: V priebehu 30 dní máte možnosť vypovedať webový priestor bez udania dôvodu. Vrátime Vám plnú sumu peňazí.

Pre administráciu vašich webhostingových a doménových produktov, či nástroja na tvorbu webových stránok sme vyvinuli vlastný ovládací panel, ktorý bol v priebehu rokov neustále vylepšovaný a ďalej vyvíjaný. Vaše dáta tak nie sú zverené žiadnym kompletným riešeniam ako Plesk alebo Confixx, ale sú bezpečne uložené na našich vlastných serveroch.

S viac ako 70 aplikáciami s jednoduchou inštaláciou už viac u easyname nie je potrebné náročné inštalovanie softvéru. Či sa už rozhodnete pre Wordpress, Joomla alebo OpenCart – jedným kliknutím myši nainštalujete predkonfigurovaný obľúbený softvér a môžete sa okamžite sústrediť na obsahovú prácu na svojej webovej stránke. Získajte prehľad o našich aplikáciách s jednoduchou inštaláciou: aplikácie s jednoduchou inštaláciou pre Vašu vlastnú domovskú stránku

Údaje našich zákazníkov sa nachádzajú na serveroch v našom vlastnom vysokovýkonnom dátovom centre vo Viedni. Okrem toho máme strediská vo Frankfurte a Zürichu. Nadbytočné optické pripojenie k hlavnému internetovému uzlu v Rakúsku, ako aj špičkový server HP Proliant s hardvérom RAID a minimálne 64 GB pracovného úložného priestoru zaručujú optimálne pripojenie k internetu, ako aj dostupnosť na 99,99 percenta.

Kvôli špeciálnym ponukám môže byť cena za prenos odlišná od ceny novej registrácie.
Za žiadne informácie o stave dostupnosti domény nenesieme zodpovednosť.