Slovensko Slovensko

Výkonnýhostings

Výkonnýhostings

Silný webhosting s úložným priestorom 75 GB

S neobmedzeným prenosom a desiatimi databázami je Large hosting vhodný pre stredné a väčšie firmy, pre ktoré máme ako poskytovateľ pripravený dodatočne 10 GB e-mailový priestor s neobmedzeným počtom e-mailových schránok a adries.

S 100 FTP prístupmi možno správu Vášho obsahu na našom webovom serveri pohodlne rozdeliť medzi viacerých ľudí.

Náš tím podpory easyname Vám ochotne pomôže pri správnom používaní Vášho hostingového balíka a je k dispozícii pre všetky Vaše požiadavky.

K našim hostingovým produktom Ku kontrole domény

Large

5, 79
mesačne
 • Miesto na disku

  75 GB

 • Let's Encrypt certifikáty SSL

  10

 • Prenos údajov

  neobmedzené

 • Spravované domény

  neobmedzené

 • E-mailové adresy

  neobmedzené

 • POP3/IMAP a webmail

 • Okamžite online

Prostredníctvom viac ako 70 aplikácií s jednoduchou inštaláciou Vám easyname ako poskytovateľ dáva k dispozícii zadarmo mnohé praktické aplikácie pre doplnenie Vašej webovej stránky napríklad o CMS ako Wordpress alebo Joomla.

V oblasti e-mailu nájdete komplexnú ochranu proti spamu a vírom, jednoduché vyvolanie Vašich e-mailov cez POP3, SMTP a IMAP v jednoduchej alebo cez SSL zakódovanej verzii a praktické doplnky, ako je automatický odpovedač, univerzálna funkcia, ako aj čierne a biele listiny.

Pre dynamické webové stránky alebo online obchody sú na výber MySQL a PostgreSQL ako databázové systémy, pre správu dát je k dispozícii externý prístup SQL, ako aj phpMyAdmin a pgAdmin.

Rozmanité dodatočné nástroje pre vývojárov, napríklad SSH Shell, Crontab/Cronjobs, GD Library alebo SimpleXML.

Ako flexibilný a výkonný poskytovateľ splní easyname rád Vaše želanie prejsť neskôr na ešte lepší výkon.

Upgradeom na hostingový balík Unlimited si môžete kúpiť kedykoľvek dodatočný webový priestor a nemusíte sa preto viac obávať žiadnych obmedzení. S radosťou Vám easyname ako univerzálny poskytovateľ produktov v oblasti webhostingu ukáže, ktorý hostingový balík zodpovedá Vašim aktuálnym potrebám a prispieva k vystúpeniu na internete šitému ozaj na mieru.

Kvôli špeciálnym ponukám môže byť cena za prenos odlišná od ceny novej registrácie.
Za žiadne informácie o stave dostupnosti domény nenesieme zodpovednosť.