Slovensko Slovensko

Hosting PrestaShop na easyname

 • 100% kompatibilné s easyname
 • Jednoduché nastavenie za 1 minútu pomocou inštalácie jedným kliknutím
 • Aktuálna verzia na easyname: 1.7.3.3
 • Od 2,45 €/mesiac!
Hosting PrestaShop na easyname

Čo je PrestaShop?

PrestaShop je bezplatná platforma pre elektronický obchod, ktorá umožňuje aj laikom bez väčších znalostí programovania vytvoriť plne funkčný online obchod. Aplikácia je pod licenciou ako open softvér a poskytovateľ a súkromní vývojári ju v jej funkčnom spektre neustále ďalej vyvíjajú. Úplným oddelením obsahu a dizajnu si môžu začiatočníci po nainštalovaní jednoducho vybrať predlohu pre profesionálne vyzerajúci online obchod, ktorá potom môže byť doplnená o individuálne obsahy, rôzne rozhrania pre platobné prostriedky a o ďalšie funkcie.

Pri všetkých hostingových balíkoch easyname je Vám zadarmo k dispozícii softvér e-commerce. Stiahnite si ho celkom jednoducho ako aplikáciu easyname na jedno kliknutie, pričom našim zákazníkom zabezpečujeme po stiahnutí vždy najnovšiu verziu na prevádzkovanie online obchodu. Ak ešte nemáte žiadne skúsenosti s aplikáciou a máte otázky ohľadne možností jej použitia, kontaktujte easyname! Telefonicky, pomocou live chatu alebo e-mailom sme Vám k dispozícii pri všetkých otázkach týkajúcich sa hostingu a jednotlivých aplikácií na jedno kliknutie.

Podrobnosti o aplikácii na jedno kliknutie

Aplikácia pre obchod je naprogramovaná v PHP, ako databázový systém je podporovaný MySQL. Okrem základného rámca a štandardizovaných predlôh pre dizajn obchodu sa francúzski poskytovatelia softvéru od jeho predstavenia v roku 2008 plne spoliehajú na modulárny systém. Rozšírenia pre obsahovú prezentáciu, dizajn obchodu alebo vytvorenie ďalších rozhraní sú realizované pomocou doplnkov (add-ons), ktoré možno jednoducho a zadarmo stiahnuť u poskytovateľa. Modulárna štruktúra umožňuje jednotlivým zamestnancom Vašej spoločnosti prevziať správu všetkých položiek online obchodu bez toho, aby bolo nutné zasahovať do vzhľadu webovej stránky. Od stiahnutia po prezentáciu prvých položiek obchodu uplynie vďaka intuitívnej štruktúre softvéru len niekoľko minút, zapracovanie sa zdá byť pri plánovanom hostingu online obchodu často jednoduchšie ako pri klasických systémoch pre správu obsahu.

Vlastnosti:

 • Možná integrácia niekoľkých desiatok jazykov
 • Šetrenie zdrojov vďaka modulárnemu charakteru
 • Veľký výber platobných rozhraní
 • Úplná sloboda v dizajne a rozložení
 • Medium
  Webový priestor:
  20 GB
  Priestor na e-maily:
  5 GB
  Databázy:
  1
  Verzia PrestaShop
  1.7.3.3
  Licencia PrestaShop:
  open source
  Inštalácia PrestaShop
  auto
  PHP5
  Ochrana pred spamom a vírusmi
  k dispozícii o 3 minút/minúty