Slovensko Slovensko

Hosting MediaWiki na easyname

 • 100% kompatibilné s easyname
 • Jednoduché nastavenie za 1 minútu pomocou inštalácie jedným kliknutím
 • Aktuálna verzia na easyname: 1.30.0
 • Od 2,45 €/mesiac!
Hosting MediaWiki na easyname

Čo je MediaWiki?

Pri MediaWiki ide o bezplatný softvér pre správu digitálnych obsahov, ktoré môžu byť podobne ako encyklopédia Wikipédia menené a spravované ľubovoľným počtom užívateľov. Aplikácia bola pôvodne vyvinutá pre samotnú Wikipédiu a ponúka užívateľom flexibilný rámec pre vytvorenie zbierky informácií alebo encyklopédie s rôznymi právami zápisu pre užívateľa. Stiahnutie softvéru sa núka všetkým webovým stránkam, ktorých prevádzkovatelia chcú poskytnúť skutočnú pridanú hodnotu prostredníctvom seminárov alebo encyklopédií a pozvať svojich užívateľov, aby aktívne zdieľali znalosti a skúsenosti s ostatnými.

Ak sa pri hostingu spoliehate na naše balíky easyname, môžete si zadarmo nainštalovať túto aplikáciu ako aplikáciu na jedno kliknutie. Ako poskytovateľ Vám zaistíme trvale bezplatné používanie vždy najaktuálnejšej verzie a radi Vám pomôžeme, aby ste aplikáciu easyname na jedno kliknutie mohli používať podľa Vašich predstáv. Ak máte všeobecné otázky k hostingu alebo sa chcete dozvedieť viac o jednotlivých funkciách, kontaktujte nás jednoducho e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom nášho live chatu! Radi Vám poskytneme tipy na sťahovanie alebo Vám ako poskytovateľ navrhneme pre Vaše projekty ďalšiu aplikáciu na jedno kliknutie.

Podrobnosti o aplikácii na jedno kliknutie

Tento softvér je založený na skriptovacom jazyku PHP, jeho obsahy sa dajú spravovať cez rôzne databázové backendy s preferenciou MySQL alebo MarisDB. Tento softvér sa v poslednom desaťročí vyvíjal ako open source projekt a neustále sa rozširoval rad jeho funkcií. Dôraz sa kládol na univerzálne a na mieru upravené užívacie práva, aby bola povzbudená aktívna účasť všetkých užívateľov a aby sa zjednodušila správa obsahov a užívateľských skupín prostredníctvom vymenovania správcov. Od určitej úrovne hierarchie možno rozhodnúť o blokovaní jednotlivých obsahov alebo aktívnych používateľov, taktiež je flexibilné postúpenie práv na zmenu položiek. Pri hostingu Wiki sa dá upraviť vzhľad podľa vlastných predstáv, čo sa realizuje prostredníctvom CSS a JavaScript.

Vlastnosti:

 • Možno individuálne rozšíriť rad funkcií
 • Rôzna jazyková podpora
 • Fulltextové vyhľadávanie cez Apache Lucere
 • Komplexná správa práv pre užívateľa
 • Medium
  Webový priestor:
  20 GB
  Priestor na e-maily:
  5 GB
  Databázy:
  1
  Verzia MediaWiki
  1.30.0
  Licencia MediaWiki:
  open source
  Inštalácia MediaWiki
  auto
  PHP5
  Ochrana pred spamom a vírusmi
  k dispozícii o 3 minút/minúty