Slovensko Slovensko

Hosting Moodle na easyname

 • 100% kompatibilné s easyname
 • Aplikácie s jednoduchou inštaláciou umožňujú nekomplikované nastavenie za 1 minútu
 • Aktuálna verzia na easyname: 3.4.5
 • Od 3,99 €/mesiac!
Hosting Moodle na easyname

Čo je Moodle?

Moodle je zmysluplným doplnkom pre všetky webové stránky v oblasti vzdelávania, napríklad pre školy, univerzity či súkromné doškoľovacie inštitúcie. Bezplatný systém riadenia kurzov umožňuje vytváranie digitálnych miestností na kurzy a tried, ktorých účastníci majú prístup k učebným materiálom, ako sú texty, obrázky alebo videá. Po stiahnutí možno softvér tiež použiť ako učebnú platformu k podpore interaktívnej výmeny učiteľov a študentov na druhej strane triedy a k poskytnutiu centrálneho miesta stretávania pre obe strany na internete.

Ako aplikácia na jedno kliknutie easyname je systém bezplatne k dispozícii všetkým našim zákazníkom hostingu. Jednoduchým kliknutím je aplikácia okamžite pripravená na používanie, nemusíte sa obávať náročného inštalovania. Ak potrebujete pomoc pri zapracovaní do vzdelávacej platformy, môžete ťažiť z našich skúseností a kontaktovať nás prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo nášho live chatu. Ako poskytovateľ tejto a desiatok ďalších aplikácií dopĺňame Váš hosting zmysluplne a radi Vám po stiahnutí inteligentných dodatočných programov pomôžeme, aby ste ich mohli používať efektívne.

Podrobnosti o aplikácii na jedno kliknutie

Tento systém používajú po celom svete milióny vzdelávacích inštitúcií, pričom systém založený na PHP vyžaduje databázu ako MySQL pre správu účastníkov a obsahov kurzov. Pre všetky nové učebné projekty alebo triedy je vytvorená nová učebňa, ktorá potom môže byť doplnená od jednoduchých výukových materiálov po interaktívne cvičenia o akýkoľvek obsah. Poskytovateľ miestnosti na kurzy individuálne rozhodne o prístupe k týmto materiálom, napríklad vo forme obmedzení heslom pre účastníkov kurzu alebo prístupe jednotlivých hostí. Týždenné prehľady o aktuálnych obsahoch kurzov alebo o ústredných fórach pre interaktívnu diskusiu sa dajú integrovať pri hostingu aplikácie a je možné vytvoriť tvorivú pracovnú atmosféru na internete. Nezávislí vývojári neustále rozširujú softvér o užitočné moduly.

Vlastnosti:

 • Prevádzka ľubovoľného množstva miestností na kurzy a učebných obsahov
 • Možné riadenie prístupu len pre prihlásených účastníkov kurzu
 • modulárne doplnky, napr. k hodnoteniu kurzu
 • Možné zosieťovanie rôznych systémov kurzov
 • Medium
  Webový priestor:
  25 GB
  Priestor na e-maily:
  5 GB
  Databázy:
  1
  Verzia Moodle
  3.4.5
  Licencia Moodle:
  open source
  PHP5
  Ochrana proti spamu a vírusom
  k dispozícii o 3 minút/minúty