Hosting & doména na jeden rok zadarmo Zúčastnite sa hneď teraz!
Slovensko Slovensko

Certifikát SSL

Chráňte údaje klientov a transakcie.

Pomocou SSL certifikátov spoločnosti easyname môžete rýchlo a ľahko zaistiť bezpečnosť návštevníkov Vašej webovej stránky a preukázať Vašu dôveryhodnosť.

Certifikát SSL

Prečo mám použiť certifikát SSL?

Ak chcete ukázať, že je vaša stránka bezpečná a dôveryhodná, certifikát SSL je pre vás úplne nevyhnutný. Tak budú vaši zákazníci vedieť, že nič neriskujú, keď budú s vami zdieľať údaje o kreditných kartách, prihlasovacie údaje alebo iné citlivé údaje.

Certifikát SSL

Poistka pre doménu
Automatická inštalácia
K dispozícii okamžite
256-bitové šifrovanie
Lepšie hodnotenie
Vydavateľ certifikátu: Geotrust
Typ certifikátu: QuickSSL
2048-bitová dĺžka kľúča
Poistenie zo strany GeoTrust:
500.000 USD
Od 43,00 
rok
objednať

Certifikát Wildcard SSL

Poistka pre neobmedzené množstvo domén
Automatická inštalácia
K dispozícii okamžite
256-bitové šifrovanie
Lepšie hodnotenie
Vydavateľ certifikátu: Geotrust
Typ certifikátu: QuickSSL
2048-bitová dĺžka kľúča
Poistenie zo strany GeoTrust:
500.000 USD
Od 179,00 
rok
objednať

Čo je certifikát SSL?

Secure Sockets Layer (SSL) je bezpečnostný protokol pre webové stránky. Vďaka nemu je možné zaistiť bezpečné spojenie medzi webovým serverom a prehliadačom. Webová prevádzka, ktorá cez toto spojenie prechádza, je tak plne chránená. S jediným certifikátom Wildcard SSL môžete okrem toho zabezpečiť nielen jednu doménu, ale neobmedzené množstvo subdomén. Prostredníctvom easyname certifikátu SSL získate nasledujúce výhody:

Dôvernosť

Tým, že vaši návštevníci uvidia v prehľadávači 256-bitové šifrovanie, zistia, že sú na zabezpečenej webovej stránke. Vaši zákazníci vedia, že ich osobné údaje a platobné údaje sú chránené. Počet dokončených transakcií bude stúpať a počet prerušených nákupov bude klesať.

Zabezpečenie

Šifrovanie je obzvlášť dôležité pri nakupovaní, napr. tam kde sa prenášajú osobné údaje a údaje o kreditných kartách. Pripojenie cez SSL zaručuje súkromie a zaisťuje, že nebudú žiadne údaje nezákonne prezerané treťou stranou, pretože sú prenášané pomocou 256-bitového šifrovania.

Lepšie SEO

Vďaka SSL budú vaše zabezpečené webové stránky ocenené spoločnosťou Google a ďalšími vyhľadávačmi lepším hodnotením, pretože so zabezpečenou webovou stránkou prispievate k väčšej bezpečnosti internetu ako celku. Vaša webová stránka bude teda pre potenciálnych zákazníkov viditeľnejšia.

Lepšia podpora prehľadávačov

Certifikát SSL od easyname je kompatibilný s 99 % obľúbených prehľadávačov.

Logá obľúbených webových prehliadačov